BRÄNDIST

Repêchage ® erilisus

1970ndatel aastatel avastas Lydia Sarfati, Repêchage asutaja ja tegevdirektor, merevee ja merevetika imelised nahka uuendavad ning tervendavad omadused. Toetudes läbiviidud uuringutele, pani Sarfati 1980. aastal  aluse uuenduslikele Repêchage nahahooldustoodetele, pakkudes hoolduseks loodussäästlikult korjatud merevetikat nahka täiustavate tulemuste saavutamiseks igal pool maailmas. Uuringute käigus leidis Sarfati, et merevetikas sisaldab suurt kontsentratsiooni väga võimsaid toimeaineid – 12 vitamiini ja mineraali, 42 mikroelementi ning 18 aminohapet – mis aitavad nahka niisutada, taastada, uuendada ning muuta see säravaks!

Repêchage on välja töötanud üle 20 merevetikal põhineva nahahooldussarja igale nahatüübile ning üle 100 toote nii professionaalseks kui ka koduseks hoolduseks.

Vajalikke merevetikaid korjatakse  Prantsusmaal Brittany rannikul ja USA-s Maine rannikul. Rakendades spetsiaalset merevetika filtreerimise tehnikat, jätkab Repêchage toodete arendamist 50,000 ruutmeetrises ISO 9001 sertifikaadile vastavas tootmiskeskuses Secaucuses, New Jersey’s.

Professionaalidele, nagu spad ja salongid, on Repêchage välja töötanud juba üle 40 hoolduse. Nende seas on ka Four Layer Facial (4-kihiline näohooldus), mis on firma üks kuulsamaid hooldusi. See Lydia Sarfati poolt loodud spa hooldus on maailma üks luksuslikemaid. Harpers & Queen Magazine on Four Layer Facial’i kohta öelnud: “parimatest parim üle terve maailma” ja Inglismaa Cosmopolitan on seda nimetanud “parimaks näohooldus terve sajandi jooksul”.

Repêchage on saadaval ainult parimates spades ja salongides ning professionaalsetes nahahoolduse kliinikutes. Tõotame pakkuda parimat näohoolduse kogemust ja lubame Sulle teist võimalust kauni naha saavutamiseks! Repêchage tuleb prantsuse keelest ning tähendab teist võimalust!

Tule naudi ilu läbi mere koos Repêchage toodetega!

Minu pühendumus Sulle!

“Olles töötanud üle 40 aasta kosmeetikuna ja professionaalsete nahahooldustoodete arendajana, olen ma pühendunud kõige efektiivsema nahahoolduse välja töötamisele nii klientide kui ka professionaalide tarbeks.

Minu jaoks on nahahooldustoodete välja töötamine nagu perele söögi valmistamine – ainult parimad koostisosad merest ja maapinnalt saavad anda parima tulemuse. Seetõttu kutsungi Sind osa saama ja nautima kaunist nahka meie toodetega, valmistatud parimast loodussäästlikult korjatud merevetikast – „merekaaviarist“, mis on kombineeritud kõige efektiivsemate koostisosadega, mida meie maapinnal on pakkuda. Kui Sa oled asjatundja, tunned Sa koheselt Repêchage’i erilisust. Olgu Sul kuiv, rasune või vananev nahk, meie tooted tagavad märgatava muutuse – see on minu lubadus Sulle!

Kui see on Sinu esimene kogemus professionaalse nahahooldussarjaga, siis õnnitlused! Sa alustad tipust!“

Tere tulemast Repêchage’i maailma – ilu läbi mere!

Parimate soovidega,

Lydia Sarfati

Tegevjuht/Asutaja/Kosmeetik/Autor

Repechage tooted
Fusion Repechage
Ostukorv
Scroll to Top

Liitu meie ilu-uudistega ja saa -10% esmatellimuselt!