OOTAME SIND PARTNERIKS!

Oleme alati otsingul, et leida parimad partnerid, kelleks võivad olla siis kosmeetikud, spaad või salongid.

Repéchage pakub tooteid ja hoolitsusi nii professionaalidele kui ka klientidele, kes soovivad igapäevast tõhusat ja usaldusväärset nahahooldust.

Kirjuta meile lähemalt:

 • Kui pikaajalise kogemusega kosmeetik/salongi või spaaomanik Sa oled
 • Mitu hoolitsuste tuba sul on?
 • Kas sul on olemasolev kliendibaas?

Kontakt: info@repechagebeauty.com

became a partner

Miks Repêchage?

 • Repêchage tähendab “päästma, teine võimalus”  ja on tee kauni nahani ning võti Teie edukaks äriks.
 • Repêchage on USA professionaalne nahahooldustoodete bränd, mis on välja töötanud naturaalsed merevetikatel põhinevad tootesarjad kõikidele nahatüüpidele (sh kuperroosne nahk ja rosatsea). Repêchage on tänaseks esindatud salongides ja spades rohkem kui 40 riigis üle maailma ja on pühendunud professionaalse nahahoolduse edendamisele. Repêchage tooted on leidnud tunnustust erinevatel ilukonkurssidel nii Eestis kui ka välismaal.
 • Repêchage tooted põhinevad 40-aastasel uurimis-ja arendustööl ning selle asutaja ja juhi, kogenud kosmeetiku Lydia Sarfati praktilistel kogemustel.
 • Repêchage kontrollib kogu tootmisahelat vetikate korjamisest, patenteeritud meetodil töötlemisest kuni pakendamise ja müügini, tagades sellega kõrge kvaliteedi igas etapis. Toodete arendus ja tootmine toimub New Jersey’s USA-s Repêchage ISO-sertifitseeritud tehases.
 • Repêchage tooted on toodetud naturaalsetest toorainetest ja keskkonnateadlikult – need ei sisalda parabeene, ei tekita allergiaid ning neid ei ole testitud loomade peal.
 • Repêchage on väljatöötanud unikaalse pakendamislahenduse, mis on tõhus ja mugav nii kliendile kui iluteenindajale – kõik üheks hoolduseks vajaminevad kogused on mõõdetud ja pakendatud eraldi selleks, et tagada professionaalne kvaliteet ja parim tulemus igal hooldusel ning võimaldada spa-l ülevaatlikku tootevarude juhtimist.
 • Repêchage on usaldusväärne partner pakkudes põhjalikke tootekoolitusi ja konsultatsioone Teie äri edendamiseks koostöös Repêchage’iga.
 • Repêchage arendab ja täiustab oma tooteid järjepidevalt ning see võimaldab Teie klientidel ka edaspidi saada osa uuematest saavutustest nahahoolduses.
TULE PARTNERIKS!

Miks merevetikas?

Merevetikas on ürgne meretaim, mis sisaldab kõrget merevee kontsentratsiooni ja nagu merevesi, sarnaneb inimplasmaga. Merevetikas sisaldab 12 vitamiini, 18 aminohapet ja 42 mikroelementi ja aitab seetõttu kaasa naha hapnikuga rikastamisele, tasakaalustamisele, niisutamisele, jääkainete väljutamisele, rakkude uuenemisele ning on vananemisvastase toimega.

Pakume

 1. Repêchage naturaalseid näo- ja kehahooldustooteid spa-hoolitsusteks vastavalt hinnakirjale.

           Pakkumine sisaldab muuhulgas järgnevaid Repêchage näohoolduseid pakendatuna mugavateks üheks hoolduseks vajalikeks kogusteks. Loe näohoolduste kohta                         lähemalt SIIT 
           Näohoolduste aeg on 15-75min vastavalt hooldusele. Olemas ka ekspress hoolitsuste kontseptsioon.
           Pakkumine sisaldab  järgnevaid Repêchage kehahooldusi mille kohta loe lähemalt SIIT 
           Kehahoolduste aeg on 30-90min vastavalt hooldusele

          2. Detailseid kasutusjuhiseid nii näo- kui kehahooldustele igakordseks parima tulemuse saavutamiseks ja kvaliteedi tagamiseks.
          3. Repêchage kaasamüügitooteid kodusteks hooldusteks.
           4. Turundustugi

Ostukorv
Scroll to Top

Liitu meie ilu-uudistega ja saa -10% esmatellimuselt!