Müügitingimused

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

  1. Müügitingimuste kehtivus

Veebipoe omanik on Beauty Treasure OÜ (registrikood 14219280), asukohaga  Vase 7-1, Tallinn, 10125

Käesolevad müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Beauty Treasure OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja -hindades. Nimetatud muudatused kajastatakse Veebipoe lehel www.repechagebeauty.com

  1. Kauba- ja hinnainfo

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juures eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

 Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

  1. Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks lisage soovitud tooted ostukorvi. Veebileheküljelt on võimalik osta neid Tooteid, millel on nupp “Lisa ostukorvi”. Sobiva Toote tellimiseks peab need lisama ostukorvi.

Professionaalseks kasutamiseks mõeldud tooteid saavad osta vaid Repechage poolt kinnitatud iluteenindajatest ärikliendid.

Ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile. Ostukorvis olevat Toodete kogust saab muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud Toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada liikudes ostukorvi ning vajutades nupule “Tühjenda korv”.

Tellimuse vormistamiseks täitke nõutud andmeväljad ning valige sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Alates 150 € on toodete kohaletoimetamine Eestis tasuta.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi või muu makselahenduse abil. Tasumine toimub eurodes.

Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „Mine maksma“.

Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „Esita tellimus“. Seejärel vormistatakse teile ettemaksuarve, mille saate tasuda kohe krediitkaardiga, pangalingi kaudu või pangaülekandega. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile.

Tooted postitame pärast arve tasumist.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Ostja kohustub tellimuse eest tasuma peale nupu “Esita tellimus” vajutamist.

Müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Beauty Treasure OÜ arvelduskontole.

  1. Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu ja Soome.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti kuni 3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 7 kalendripäeva jooksul. Juhul kui saadetis mingil põhjusel viibib, teavitab Beauty Treasure OÜ esindaja ostjat.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume veenduda kohaletoimetamiseks esitatud andmete korrektsuses.

Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise või sellest tekkinud kahjude eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamine viibib asjaoludel, mida Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

  1. Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud müügilepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Juhime tähelepanu, et vastavalt Tarbijakaitseameti juhistele ei kehti tagastamisõigus toodetele, mida ei saa hügieenilistel põhjustel tagastada (nagu kosmeetika). Seetõttu peavad tagastatavad tooted olema kasutamata ning pakend terve ja kahjustamata.

Kauba tagastamiseks kontakteeruge Beauty Treasure OÜ klienditeenindusega e-maili teel ning saatke taganemisavaldus aadressile info@repechagebeauty.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on kauba mittevastavus tellimusele (nt vale või defektiga asi).

Kauba tagastamisel hüvitatakse ostjale tagastatava kauba maksumus koos saatmiskuluga hiljemalt 14 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse kättesaamisest.

Beauty Treasure OÜ võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on müügilepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Beauty Treasure OÜ pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Beauty Treasure OÜ tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Kui selgub, et Ostja ei ole saanud tellitud toodet, kaup ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või tootel ilmneb viga, siis ei pea Ostja tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.

  1. Pretensiooni esitamise õigus

Beauty Treasure OÜ vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Beauty Treasure OÜ kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Beauty Treasure OÜ poole, saates e-kirja aadressile info@repechagebeauty.com

Pretensioonis tuleb ära märkida:

1) Ostja nimi ja kontaktandmed;

2) Kaebuse esitamise kuupäev;

3) Kauba puudus;

4) Veebipoele esitatav nõue;

5) Viidata tehingu sooritamist tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele.

Beauty Treasure OÜ vastab ostja esitatud kaebusele kirjalikult 15 päeva jooksul. Kui see ei ole võimalik, teavitab Veebipoe esindaja ostjat sellest kirjalikult koos põhjendusega ning informeerib, millal vastus saadetakse.

Beauty Treasure OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Beauty Treasure OÜ ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Beauty Treasure OÜ puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale müügilepinguga kaasnenud tasud.

  1. Isikuandmete töötlemine

Beauty Treasure OÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Beauty Treasure OÜ saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-maili teel või järgides pakkumisi sisaldava e-mailis toodud juhiseid.

  1. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Beauty Treasure OÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@repechagebeauty.com.

Kui ostja ja Beauty Treasure OÜ ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada www.komisjon.ee . Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib ka pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole https://ec.europa.eu/consumers/odr

 

Ostukorv
Scroll to Top

Liitu meie ilu-uudistega ja saa -10% esmatellimuselt!