Merevetikas – uus salarelv Sinu näonahale!

Ilu läbi mere!

Repechage toodetes on ühendatud meremineraalide jõud ja parimad taimsed komponendid, mis aitavad hoida su naha terviklikkust. Repechage on üks esimesi merevetikatel põhinevate nahahooldustoodete arendajaid ja tootjaid Ameerikas ning välja töötanud nahahooldussarja igale nahatüübile pinguldust vajavast näonahast kuni tundliku näonahani.

Merevetikate suurepäraseid omadusi arvestades, on Repechage  loonud nahale parimaid omadusi pakkuva nahahooldustoodete sarja. Toodete aluseks on puhtast mereveest ning jätkusuutlikult Maine rannikult korjatud merevetikad, mis on Eco Sert tunnusega ja töödeldud USA-s patenteeritud meetodil.

LAMINARIA DIGITATA –pruun merevetikas, mida leidub mõõnade ülemises ja madalas merekeskkonnas. Just see EcoCert vetikas on looduslike vitamiinide allikas. Sisaldab 12 vitamiini, sealjuures B12,C,E,K ja beetakaroteeni, 18 aminohapet ja 42 mikroelementi.

CODIUM FRAGILE SUBSP. ATLANTICUM – roheline merevetikas, mis on leitav 1cm kuni mitme meetri sügavuselt ning kasvab kivide küljes ja on leitav mõõna ajal madalamast mereveest. Sellel vetikal on hargnenud silindrilised võrsed, millel on nahka silendavad ja pehmendavad omadused.

ASCOPHYLLUM NODOSUM – pruun merevetikas, sisaldab rohkelt vitamiine, mineraale, aminohappeid, fukoidaani ja algiinhapet.

ULVA COMPRESSA – roheline torukujuliste lehtedega vetikas, mis aitab nahka rahustada.

AHNFELTIA PLICATA – punane merevetikas Havai saarte rannikult, mis aitab nahka pehmendada ja silendada.

merevetikas
Merevetikas – uus salarelv Sinu näonahale!
Merevetikas – uus salarelv Sinu näonahale!

ULVA LACTUCA – roheline merevetikas, mida leidub laialdaselt üle maailma, sisaldab mereelastiini ja on ensüümi Aosiini allikas, mis aitab nahka helendada.

ACCHARINA LATISSIMA– Atlandi ja Vaikse ookeani madalas külmemas merekeskkonnas leiduv pruunvetikas. Sisaldab palju algiinhapet, mikroelemente, vitamiine ja mineraale.

FUCUS VESICULOSUS – pruunmerevetikas, mis korjatakse mõõna ajal madalamast merekeskkonnast. Sisaldab rikkalikult vitamiine ja fukoidaani ja algiinhapet.

PORPHYRIDIUM SSP. – MICRO ALGA – punane üherakuline merevetikas, mis sisaldab palju asendamatuid rasvhappeid ja B, C vitamiine.

LITHOTHAMNIUM CALCAREUM– punane mineraaliderikas merevetikas.

PELVETIA CANALICULATA– Atlandi ookeani idaosa kaljudele kinnituv pruunvetikas.

SPIRULINA– Sisaldab looduslikku karoteeni, E- vitamiini, B-12, magneesiumi  tsinki, aminohappeid ja on hea antioksüdant – uuendab naharakke.

Ostukorv
Scroll to Top

Liitu meie ilu-uudistega ja saa -10% esmatellimuselt!